316 Závitové a zvárané spoje potrubia chladiaceho média: 6 porovnaní miery úniku

Chladiaca trubica z nehrdzavejúcej ocele: Navrhnutá pre spoľahlivosť dátového centra AI

316 Liquid Cooling Pipe in DI Water Vs Tap Water: 5-Year Corrosion Renders

Chladiaca trubica z nehrdzavejúcej oceleje precízny{0}}komponent z nehrdzavejúcej ocele 304/316L určený na použitie-vytvorený pre chladenie dátových centier AI, systémy CDU a tepelné riadenie akumulácie energie. Navrhnuté na drsnosť vnútorného povrchu Ra 0,4 μm alebo menej s orbitálnym zváraním certifikovaným podľa ISO 3834 a 100% kontrolou netesností pred odoslaním. Vyrobené podľa ASTM A312 a JIS G3459.

[ISO9001] [ISO14001] [ISO45001] [ISO3834] [CE] [RoHS]

11+ Roky · 12 000 ton/rok · 20+ Krajiny · 600+ Projekty

[Získať cenovú ponuku] - Technik výrobcu odpovie do 24 hodín

Zlyhanie studeného spustenia vKvapalinové chladiace systémy

Riziko:Mikro{0}}netesnosti zvarového spoja zistené počas dlhodobého{1} testovania prevádzky si vynútili úplné rozobratie systému, čo oneskorilo nasadenie servera o 6 až 8 týždňov

Hlavná príčina:Nekonzistentné prenikanie zvaru pri ručnom zváraní TIG vytvára slabé miesta, ktoré pri tepelnom cyklovaní zlyhávajú

Vplyv:Každá hodina výpadku klastra AI stojí približne 300 000 USD na stratených výpočtových výnosoch - jeden únik môže vymazať celú vašu štvrťročnú maržu

Riziko:Rozmerový posun-do{1}}série (vonkajší priemer ±0,3 mm v porovnaní so špecifikáciou) spôsobuje prepracovanie 15 – 20 % inštalovaných rúr

Hlavná príčina:Dodávatelia bez vlastnej kontroly tvarovania a zvárania- strácajú toleranciu prostredníctvom subdodávateľských krokov

Vplyv:Inštalačné tímy sa zastavia uprostred-projektu, aby pre-prestrihli a pre{2}}nastavili - dátumy vašej cesty-naživo a váš rozpočet projektu pokryje prerábky

Ak čelíte týmto výzvam, kvapalinová chladiaca trubica z nehrdzavejúcej ocele bola navrhnutá tak, aby ich odstránila.

316 Liquid Cooling Pipe

Zásadná výhoda: čistota na-polovodičovej úrovni

Prečo tento produkt prekonáva konvenčné priemyselné hadičky na chladenie kvapalinou:Kvalita vnútorného povrchu priamo riadi čistotu chladiacej kvapaliny, účinnosť prietoku a dlhodobú{0}}stabilitu systému. Bežné hadičky zanechávajú drsnú vnútornú stenu (Ra 0,8–1,6 μm), kde sa hromadia častice, degradujú chladiacu kvapalinu a upchávajú mikrokanály v studených platniach.

Rozmer Tento produkt Konvenčný priemysel Diferenciálna hodnota
Vnútorná drsnosť Ra Menšie alebo rovné 0,4 μm Ra 0,8–1,6 μm O 60 % menej miest akumulácie častíc znamená 3x dlhšie intervaly výmeny chladiacej kvapaliny
Konzistencia zvaru Orbitálne zváranie, certifikované ISO 3834 Ručné TIG,-závisí od operátora Automatizovaný prienik zvaru eliminuje odchýlky spôsobené ľudskou chybou - 100 % opakovateľných spojov
Overenie netesnosti 100% test tesnosti héliom pred odoslaním Štatistický výber vzorky (10 – 20 %) Každá skúmavka je overená - nie 1 z 5. Na vašu stránku sa dostanú žiadne nezistené úniky
Rozmerová tolerancia ±0,05 mm na OD typicky ±0,3 mm Rúry sa spájajú s konektormi CDU pri prvom nasadení - bez prerábky
Konzistencia dávky Vlastné tvarovanie→zváranie→dokončenie Subdodávateľské kroky, 2-3 predajcovia Jediný reťazec zodpovednosti eliminuje hru na obviňovanie „kto je na vine“.
Certifikácia materiálu 100 % spektrometer-overený na dávku Len certifikácia frézovania, kontrola{0}}na mieste Overená chémia pre každú dávku, nielen pre prvú cievku
5-ročné TCO 1,00 USD za inštalovaný meter 1,15 USD za inštalovaný meter O 13 % nižšie celkové náklady - menej hodín prerábania, menej výmen chladiacej kvapaliny, menej servisných zásahov

 

Stainless Steel Square Manifold

Výrobný proces

  • Overenie suroviny → Chemická analýza spektrometra podľa ASTM A312 → Pred výrobou vyraďuje-zvitky
  • Vysoko{0}}presné tvarovanie rúr → CNC-riadené tvarovacie stroje → tolerancia vonkajšieho priemeru ±0,05 mm overené podľa JIS G3459
  • Orbitálne zváranie → Automatizované zariadenie na orbitálne zváranie → ISO 3834 certifikované, tienenie argónu 99,99% čistota
  • Vnútorná povrchová úprava → Leštenie, morenie, pasivácia → Ra Menšie alebo rovné 0,4 μm overené profilometrom ISO 4287
  • Prispôsobené tvarovanie a montáž → CNC ohýbanie, výroba potrubí → Podľa výkresu zákazníka, tolerancie ±0,1 mm
  • 100% test tesnosti → Héliový hmotnostný spektrometer detektor netesnosti → Citlivosť 1×10⁻⁹ mbar·L/s
  • Čisté balenie → Antikorózne balenie + zapečatené exportné prepravky → Pripravené na priamu integráciu pri príchode

Základné komponenty

Orbitálna zváracia hlava:Orbitalum alebo rovnaké - uzavreté-komorové argónové tienenie eliminuje oxidáciu, jedinú najčastejšiu príčinu korózie zvaru

Formovacie matrice:Rozmerovo presné brúsenie na ±0,02 mm - preto naše štvorcové rúrky držia 90-stupňové rohy bez pružiny-späť

Systém testu tesnosti:Héliový hmotnostný spektrometer Pfeiffer - deteguje netesnosti pri 1 × 10⁻⁹ mbar·L/s, dva rády nad rámec testovania bublín

Kontrola kvality

  • Vstupná kontrola → Spektrometer + kontrola certifikátu materiálu podľa ASTM A312 → Odmietnutie šarže, ak niektorý prvok nevyhovuje špecifikácii
  • In{0}}kontrola procesu → Meranie rozmerov podľa JIS G3459 → Kontrola rozmerov v každej fáze tvarovania
  • Kontrola zvaru → Vizuálne + penetračné testovanie podľa ISO 3834 → Geometria zvarovej húsenice overená na úplnú penetráciu
  • Overenie vnútorného povrchu → Meranie drsnosti ISO 4287 → Ra Menšie alebo rovné 0,4 μm potvrdené pred pasiváciou
  • Záverečná skúška tesnosti → hmotnostný spektrometer so 100 % héliom → Každá skúmavka individuálne overená
  • Schválenie zásielky → Dokumenty o šarži + MTR + inšpekčné správy → Kompletný reťazec sledovateľnosti
  • Miera defektov: menšia alebo rovná 0,3 %. Kontrola tretej{2}}strany: SGS, TÜV alebo BV na požiadanie.

 

Technické špecifikácie

Kategória Parameter Hodnota Štandardné
Rozmerový Štvorcová veľkosť trubice 10 × 10 mm až 80 × 80 mm Vlastné
Hrúbka steny 0,5–3,0 mm
Dĺžka Až do 6000 mm
Vonkajší priemer (okrúhly) Na výkres, ±0,05 mm JIS G3459
Chemický Uhlík (316 l) Menšie alebo rovné 0,030 % ASTM A312
molybdén (316 l) 2.00–3.00%
Chróm (316 l) 16.00–18.00%
Mechanické Pevnosť v ťahu (316L) Väčšie alebo rovné 485 MPa
Výťažnosť (316L) Väčšie alebo rovné 170 MPa
Povrch Vnútorná drsnosť Ra Menšie alebo rovné 0,4 μm ISO 4287
Miera úniku Skúška tesnosti hélia Menšie alebo rovné 1 x 10⁻⁹ mbar·l/s Vlastná špecifikácia

Prečo?316L pre kvapalinové chladenie:Obsah 2,0-3,0 % molybdénu poskytuje odolnosť proti jamkovej korózii v chloridových prostrediach - kritických, keď sa chladiace kvapaliny na báze glykolu- časom rozkladajú a uvoľňujú chloridy. Obsah uhlíka menší alebo rovný 0,030 % zabraňuje senzibilizácii počas zvárania, takže zóna ovplyvnená teplom si zachováva svoju odolnosť proti korózii.

Možnosť prispôsobenia

  • Štvorcové rúrky:10 × 10 mm až 80 × 80 mm (k dispozícii sú vlastné tolerancie)
  • Hrúbka steny:0,5–3,0 mm
  • Ohýbané rúrky:Vlastné polomery na výkrese, CNC-riadené
  • Rozdeľovače a zostavy:Integrované komponenty kvapalinového chladenia
  • Povrchová úprava:Leštené, morené alebo pasivované podľa aplikácie

Proces prispôsobenia

Potvrdenie požiadavky → 2. Návrh riešenia (kontrola výkresu do 48 hodín) → 3. Prototyp (7-10 dní) → 4. Hromadná výroba → 5. Kontrola kvality a dodávka

 

Aplikácie v rámci chladiacej infraštruktúry

priemysel Typická aplikácia Odporúčaná špecifikácia Prevádzkové prostredie
Dátové centrá AI Distribúcia kvapalinového chladenia serverového racku 316L, 12×12 mm, stena 1,0 mm Glykolová-vodná chladiaca kvapalina, 24/7 prevádzka
CDU systémy Rozdeľovače chladiacej jednotky 316L, 20×20 mm, 1,5 mm stena Vysoký prietok, tlakové cyklovanie
Ponorné chladenie Nádrž-na-ohrievanie-cirkulácie výmenníka 316L, 80×80 mm, stena 3,0 mm Dielektrická kvapalina,-dlhodobé ponorenie
Skladovanie energie Slučky tepelného manažmentu batérie 304, 10×10 mm, 0,8 mm stena Chladiaca kvapalina čistá voda / deionizovaná voda
Priemyselná výmena tepla Procesné chladiace okruhy 316L, 40×40 mm, 2,0 mm stena Agresívna chémia chladiacej kvapaliny

Prípady zákazníkov

  • AI Server OEM· Taiwan · 3 200 m · 6-mesačná dodávka · Odchylka od-k{7}}vsáži vsádzky udržiavaná na ±0,05 mm v rámci 47 sérií – nulové prepracovanie inštalácie
  • Výrobca CDU· Nemecko · 850 jednotiek · 4-mesačný program · 100% test tesnosti héliom vykonaný na každom potrubí – nulové netesnosti po 14 mesiacoch prevádzky
  • Operátor dátového centra· Singapur · 12 000 m · 9{4}}mesačné zavedenie · Vnútorný Ra 0,4 μm zachovaný v nezávislom overení SGS – počet častíc chladiacej kvapaliny stabilný po dobu 18 mesiacov bez upgradu filtrácie

Hlas zákazníka

  • "Najväčším problémom nie je kvalita vzorky, ale to, či každá šarža dokáže zachovať rovnaký štandard." - Riaditeľ obstarávania, AI Server OEM
  • „Najlacnejší dodávateľ nie je vždy cenovo-najefektívnejšia voľba. Viac nám záleží na celkových nákladoch projektu.“ - Inžiniersky manažér, výrobca CDU
  • "Malý problém s únikom pri chladení kvapalinou môže spôsobiť veľmi drahé zlyhanie." - Thermal Lead, operátor dátového centra

 

FAQ

Q1: Aká je drsnosť vnútorného povrchu a prečo je dôležitá pre chladenie kvapalinou?

Odpoveď: Vnútorná drsnosť je udržiavaná na Ra Menšej alebo rovnej 0,4 μm, overené podľa ISO 4287 pomocou profilometra Mahr MarSurf. Drsné povrchy nad Ra 0,8 μm vytvárajú mikro-dutiny, kde sa častice usadzujú, degradujú chladiacu kvapalinu a prípadne upchávajú mikrokanály studenej platne. Pri Ra 0,4 μm klesne akumulácia častíc približne o 60 %, čím sa predĺžia intervaly výmeny chladiacej kvapaliny z 12 na 36 mesiacov v serverových aplikáciách AI.

Otázka 2: Ako zaručíte výkon bez úniku-zvarových spojov?

Odpoveď: Orbitálne zváranie používame podľa certifikácie ISO 3834 - zváracia hlava sa otáča automaticky kontrolovanou rýchlosťou a prúdom, čím sa eliminuje odchýlka od ľudskej chyby pri manuálnom TIG. Každá skúmavka sa potom podrobuje testovaniu netesnosti hmotnostným spektrometrom na 100 % héliu pri citlivosti 1 × 10⁻⁹ mbar·L/s, ktorý deteguje úniky o dva rády menšie ako testovanie bublín. Štatistické vzorkovanie sa nepoužíva - každá jednotka je overená.

Otázka 3: Aká je rozmerová konzistencia-do{2}}dávky?

Odpoveď: Tolerancia vonkajšieho priemeru je udržiavaná na ±0,05 mm (JIS G3459), overená v každej fáze tvarovania pomocou CNC-riadeného merania. Keďže tvarovanie, zváranie a konečná úprava prebiehajú v-domácnosti pod jedným reťazcom zodpovednosti, je eliminovaný posun medzi jednotlivými-sériami{6}}. Taiwanský AI server OEM nameral odchýlku ±0,05 mm v 47 sekvenčných dávkach.

Q4: Aký je typický dodací čas pre štandardné a vlastné objednávky?

Odpoveď: Štandardné skúmavky odosielame do 15-20 dní. Vlastné ohýbané rúry a rozvody: 25-35 dní vrátane kontroly výkresu a prototypovania. S kapacitou 12 000 ton ročne a silnými zásobami prevádzkujeme tri paralelné výrobné linky – vaša objednávka nečaká na dokončenie u iného zákazníka.

 

Kľúčové informácie

  • Vnútorná drsnosť Ra Menšia alebo rovná 0,4 μm (ISO 4287) - 3x dlhšie intervaly výmeny chladiacej kvapaliny
  • 100 % testovaný únik hélia na skúmavku - žiadne nezistené úniky sa dostanú na vaše stránky
  • Konzistencia rozmerov ±0,05 mm (JIS G3459) - prvá-inštalácia, bez prerábky
  • ISO 3834 orbitálne zváranie - opakovateľná kvalita zvaru, žiadne odchýlky operátora
  • Kapacita 12 000 ton/rok - 3 paralelných liniek, vaša objednávka nestojí v rade

Popredajný-servis

  • Záruka:24 mesiacov od dátumu odoslania
  • Technická odpoveď:do 24 hodín (WhatsApp/E-mail)
  • Podpora na-stránke:do 72 hodín (domáci), vzdialená podpora po celom svete
  • Dokumentácia:MTR, inšpekčné správy a materiálové certifikáty s každou šaržou - úplná sledovateľnosť vášho súboru súladu

Logistika a dodávka

  • Ročná kapacita:12 000 ton - potrubia postačuje na trojnásobné obkolesenie areálu dátového centra
  • Štandardná dodacia lehota:15-20 dní
  • Zrýchlený dodací čas:10-12 dní (k dispozícii pre naliehavé projekty)
  • Vlastná dodacia lehota:25-35 dní vrátane prototypovania
  • Balenie:Anti{0}}obal proti korózii + zapečatené exportné-kvalitné drevené debny - rúry pripravené na priamu integráciu
  • Vzorové pravidlá:K dispozícii sú bezplatné vzorky, dodanie 7-10 dní

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Požadované informácie:

Názov spoločnosti

Email

Požiadavky na produkt (špecifikácia, množstvo, aplikácia)

Rýchly formulár RFQ - inžinierska odpoveď do 24 hodín

Technická diskusia s okamžitým kontaktom WhatsApp - v reálnom čase-

Technická konzultácia rezervácia - videohovoru s našimi inžiniermi

Zdroj na stiahnutie - CAD súborov (STEP/IGES), technický list

Vzorová žiadosť o - 7-10 dní k vašim dverám

Záväzok odpovede:Technik výrobcu odpovie do 24 hodín -, nie obchodný zástupca, ale technik, ktorý môže prediskutovať vaše požiadavky na chémiu chladiacej kvapaliny a zvary.

Aktuálne produkčné sloty 3. štvrťroka sa prideľujú medzi aktívne projekty infraštruktúry AI. Odošlite svoju špecifikáciu na potvrdenie kapacity pre vašu časovú os.

Tiež sa vám môže páčiť

Zaslať požiadavku